Profesní odborové sekce

STAVEB, TRATÍ, DOPRAVY A POHOTOVOSTI DCM


Petr Jičíský

jicinskyP@seznam.cz

773 748 968


Michal Caithamel michal.caithamel@oodpm.cz

773 748 990


Roman Hošna

hosna@dpp.cz



Pavel Miňovský pavelminovsky@centrum.cz

773 760 035


Josef Dubina

JosefDubina@seznam.cz

POHYBLIBÉ SCHODY A VÝTAHY


Jana Šindelová

sindelova@dpp.cz

2706, 739 557 384


Aleš Rajský

rajsky.ales@seznam.cz

31431, 773 748 926


František Tomášek

tomasek@dpp.cz

23862, 773 748 928


Robert Skalický

skalickyr@dpp.cz

778 406 811

SIEMENS MMS


Jan Kratochvíl

j.kratochvil.fpo@seznam.cz

734 424 793 

                

Vladimír Moučka

vladimirmoucka@seznam.cz

775 132 109


Martin Dvořák

martin.dvorak@siemens.com

731 141 059





JEDNOTKA PROVOZ METRO


Mgr. Petr Nejedlý

602 708 520


Lucie Albrechtová

Albrechto01@dpp.cz

777 112 296


Martin Dohnal

dohnalm@dpp.cz

603 785 575


ELEKTROTECHNIKA


Ivo Šticha

stichai@dpp.cz

46545, 773 757 200


Jiří Rysl

jiricekrysl@seznam.cz

607 083 146


Martin Landa

landam@dpp.cz, landa.tm@volny.cz

603 414 543 


Tomáš Kožíšek 

T.kozisek.mnichovice.cz

603 200 167


HASIČI


Petr Kopřiva

koprivap@dpp.cz

603 482 148


Vítězslav Schejbal

Schejbal@dpp.cz 

724 062 731 


Jiří Slabý

SlabyJ@dpp.cz 

DOPRAVNÍ SYSTÉM METRO, OCHRANNÝ SYSTÉM METRO


Roman Jelínek

jelinekro@dpp.cz

20444, 605 366 509


Milan Paukrt

paukrt@dpp.cz

74934, 732 211 464


Vladimír Kouňovský

kounovskyv@dpp.cz

606 929 380


Jindřich Novotný

NovotnyJin@dpp.cz 

222620426 


David Škorňa

SkornaD@dpp.cz

773 748 950

SDĚLOVACÍ A ZABEZPEČOVACÍ TECHNIKA


Ivan Douda

ivan.douda@oodpm.cz

46849, 773 757 264


Alena Marešová

MaresovaA@dpp.cz

607 746 434


Vladimír Procházka vladimir.prochazka@oodpm.cz 

40033, 607 656 191


Ing. Josef Horna

horna@dpp.cz

73393


František Vycpálek

vycpalek@dpp.cz

23457

ŠKODA TRANSPORATITON


Luboš Haberland lubos.haberland@skoda.cz

775 425 177


Pavel Kotrč

kotrc.fpo@gmail.com

773 760 040


Milan Pýcha

milan.pycha@skoda.cz

602 894 588

EKONOMIE


Lenka Zuklínová

zuklinoval@dpp.cz

72470, 778 520 882


Martin Kónya

konyam@dpp.cz

73125, 739 362 713


Radana Kacovská

kacovskar@dpp.cz

99625, 778 479 909



PŘEPRAVNÍ KONTROLA


Ing. Dušan Sofka

DSofka@seznam.cz

605 107 991


Zdeněk Roškota

z.roskota@seznam.cz

733 318 601 


Luboš Brettl

lubos.brettl@seznam.cz

777 699 934 


Kamil Vydra

kamil.vydra@seznam.cz

605 214 023


Michal Brůha

mbrfpo@centrum.cz

777 863 063


Tomáš Ringmaier (RK)

ringmaiert@gmail.com

778 041 972 

SENIOŘI



Pečénková Jiřina

pecenkovaji@seznam.cz

775 425 088


Pawingerová Hana pawingerova@centrum.cz

773 757 201


Rejholcová Daniela

cernada@dpp.cz

737 951 584


Caisová Marie

caisom@o2active.cz

223 003 913, 775 425 087 


Otomar Turek otomar.turek@seznam.cz

775 607 897


 

ŘIDIČI AUTOBUSŮ


Roman Křápek

roman.krapek@seznam.cz

720 453 015


Petr Doubrava

petr.doubrava85@gmail.com


Martin Tichý

martin.tichy28@seznam.cz


Irena Skřivanová

ika@bidlo.org

734 838 781


Rozálie Tesařová

rosalia1@seznam.cz


Bc. Denisa Štolcová

stolcovad@dpp.cz

773 787 934